RINGBLACK CARBON FIBER BOW TIE 02 - originální černý karbonový motýlek pro muže

1 rating

Originální černý motýlek pro náročné muže vyrobený z karbonu. 100% ruční výroba v ČR. Černá barva padne ke každé košili i příležitosti. Pořiďte si karbonový motýlek a udělejte dojem na přítelkyni, manželku, milenku, šéfa, šéfku či obchodního partnera.

€100
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Choose variant

Karbonový motýlek RINGBLACK vzniká díky šikovným českým ručičkám. K výrobě nepoužíváme strojové výroby. V tomto jsme naprostý světový unikát a tedy i každý motýlek je velmi jedinečný. Vybrat si můžete ze dvou vzorů (liší se velmi decentně položením karbonové tkaniny) na pohledové straně motýlka. Ke každému motýlku nabízíme 5 základních stuh (šedivá, světle modrá, modrá, tmavě modrá a světle růžová), které vám pokryjí 95% situací tak, aby vám vždy motýlek perfektně padnul k vybrané košili. K motýlku si můžete objednat více stuh (lze je měnit dle potřeby jedním kliknutím) nebo se naopak spokojit pouze s jednou barevnou variantou. Pro objednání více stuh zvolte variantu "mix 3 barev" nebo "mix 5 barev" a do poznámky v objednávce napište, které barevné varianty preferujete.

Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc a proto nabízíme také možnost individuálního řešení dekorační stuhy. Stačí nám k tomu pouze vaše představa a my zařídíme zbytek.

Jsme velmi hrdí na zapínací magnetickou přesku, kterou jsme speciálně k našemu motýlku vyvinuli. Díky této přesce pro vás bude zapínání karbonového motýlka opravdovým potěšením. Máme vyzkoušeno, že motýlka si sám dokáže zapnout i 4 letý gentleman, který se právě chystá na školní besídku. 

 

Code Code: 161/S - 161/M - 161/L - 161/XL Choose variant
Brand name: RINGBLACK
Category: Carbon fiber bow tie
Warranty: lifetime

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login