RINGBLACK CARBON FIBER BOW TIE 02 - originální černý karbonový motýlek pro muže

1 rating

Originální černý motýlek pro náročné muže vyrobený z karbonu. 100% ruční výroba v ČR. Černá barva padne ke každé košili i příležitosti. Pořiďte si karbonový motýlek a udělejte dojem na přítelkyni, manželku, milenku, šéfa, šéfku či obchodního partnera.

€100
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Choose variant

Karbonový motýlek RINGBLACK vzniká díky šikovným českým ručičkám. K výrobě nepoužíváme strojové výroby. V tomto jsme naprostý světový unikát a tedy i každý motýlek je velmi jedinečný. Vybrat si můžete ze dvou vzorů (liší se velmi decentně položením karbonové tkaniny) na pohledové straně motýlka. Ke každému motýlku nabízíme 5 základních stuh (šedivá, světle modrá, modrá, tmavě modrá a světle růžová), které vám pokryjí 95% situací tak, aby vám vždy motýlek perfektně padnul k vybrané košili. K motýlku si můžete objednat více stuh (lze je měnit dle potřeby jedním kliknutím) nebo se naopak spokojit pouze s jednou barevnou variantou. Pro objednání více stuh zvolte variantu "mix 3 barev" nebo "mix 5 barev" a do poznámky v objednávce napište, které barevné varianty preferujete.

Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc a proto nabízíme také možnost individuálního řešení dekorační stuhy. Stačí nám k tomu pouze vaše představa a my zařídíme zbytek.

Jsme velmi hrdí na zapínací magnetickou přesku, kterou jsme speciálně k našemu motýlku vyvinuli. Díky této přesce pro vás bude zapínání karbonového motýlka opravdovým potěšením. Máme vyzkoušeno, že motýlka si sám dokáže zapnout i 4 letý gentleman, který se právě chystá na školní besídku. 

 

Code Code: 161/S - 161/M - 161/L - 161/XL Choose variant
Brand name: RINGBLACK
Category: Carbon fiber bow tie
Warranty: lifetime
Back shopping